Erasmus Öğrenim / Staj Feragat Sonrası Hak Kazananlar - Hibesiz Gidenler - Hak Kazanamayanlar- Yedekler

Değerli Öğrencilerimiz,

 

Erasmus Ofisi olarak şeffaflık ilkemiz doğrultusunda her bir aşamadan sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmeye devam ediyoruz. Erasmus nihai sonuçlarından sonra verilen bir haftalık feragat süreci neticesinde,

feragat edenlerden boşalan kontenjanlara, alınan komisyon kararına uygun olarak, bölüm bazlı başvuru sayısına göre oransal dağılım yapılmıştır.

Öğrenim hareketliliği kazananlar ve hibesiz gidenler listesine ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

 

ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ FERAGATLAR SONRASI KAZANANLAR VE HİBESİZ GİDENLER 

 

Staj hareketliliği için de detaylı bir liste hazırlanmıştır. Bu listede feragat sonrası kazananların, kazanamayan adayların, hibesiz gitmeye hak kazananların ve yedek öğrencilerimizin isimlerine ulaşabilirsiniz. 

Hareketliliğe hak kazanan öğrencilerimi gönülden tebrik ederken, özellikle yaz stajına  hak kazanan öğrencilerimizden başlamak üzere bütün öğrencilerimizin kılavuzları okuyarak, belgelerini bir an evvel tamamlamaya başlamalarını,

öğrenim hareketliliğinden GÜZ yarıyılında faydalanacak öğrencilerimizin de karşı kurumların son başvuru tarihlerini geçirmeden başvuru işlemlerine ivedilikle başlamaları gerektiğini bir kez daha hatırlatırız.

 

Kazanamayan öğrencilerimizin de üzülmemelerini; 2020 bütçemizde beklenen artışın olması halinde onları da hareketliliklerden yararlandırmaya çalışacağımızdan şüphelerinin olmamasını rica ederiz.

 

Staj hareketliliği kazananlar, kazanamayanlar, hibesiz gitmeye hak kazananlar ve yedekler listelerine ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

 

STAJ HAREKETLİLİĞİ FERAGATLAR SONRASI KAZANANLAR - KAZANAMAYANLAR - HİBESİZ GİDENLER VE YEDEKLER

 

 

Sağlıcakla kalmanızı temenni eder, iyi günler dileriz.

 

ERASMUS KURUM KOORDİNATÖRLÜĞÜ

 

Eski Site